Zarząd Heroo S.A.

Robert Mirek
Robert MirekPrezes Heroo
Czytaj więcej
Były przewodniczący Rady Nadzorczej Move Telecom S.A., z której to funkcji zrezygnował, by objąć stanowisko w Heroo. Od 2004 roku związany z branżą telekomunikacyjną. Współzałożyciel „Centrum Obsługi Biznesu” - agenta sieci Orange, jak również spółek powiązanych będących agentami innych Operatorów. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za kluczowe inwestycje w firmie oraz technologie. W roku 2012 nominowany do nagrody Managera Roku za wzrost obrotów spółki o ponad 11% oraz zwiększenie zatrudnienia o 40% w ciągu roku. Zarządzał zespołem ponad 500 pracowników. Prezes Centrum Prawa Sp z o.o. Sp. K. – spółki obsługującej ponad 5.000 klientów każdego roku. Prywatnie pasjonat sportów motorowych oraz marynistyki. Miłośnik przyrody i pieszych wędrówek po lesie. Nie zaśnie, jeśli nie przeczyta choć kilku stron książki.
Daniel Kubiak
Daniel KubiakCzłonek Rady Nadzorczej Heroo
Czytaj więcej
Zasiada również w RN Move Telecom S.A., gdzie pełni również funkcję COO. Posiada ponad 20-sto letnie doświadczenie w sprzedaży. Karierę rozpoczynał w branży logistycznej, od 15 lat związany z branżą telekomunikacyjną. Współzałożyciel i prezes „Centrum Obsługi Biznesu” spółki działającej na rynku call center od 2006 roku. Dysponuje szeroką wiedzą z zakresu sprzedaży bezpośredniej i logistyki procesów sprzedażowych. Zarządzał spółką zatrudniającą ponad 500 pracowników. Od 2014 roku jest wspólnikiem zarządzającym w kancelarii Centrum Prawa Sp. Z o.o. Sp. K. - drugiej największej Kancelarii Prawnej w województwie Kujawsko- Pomorskim, posiadającej sieć ponad 130 prawników na terenie kraju. Prywatnie tata dwóch wspaniałych nastolatek, miłośnik koni i jeździectwa. Pasjonat dalekich podroży motocyklowych.
Sebastian Zieliński
Sebastian ZielińskiCzłonek Rady Nadzorczej Heroo
Czytaj więcej
Prezes Move Telecom S.A. partnera technologicznego i głównego akcjonariusza Heroo oraz Członek Rady Nadzorczej Heroo. Posiada 15-sto letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Karierę̨ rozpoczynał w sieci sprzedaży Orange. Od 2010 roku objął funkcję Dyrektora Handlowego w spółce telekomunikacyjnej CallFreedom Sp. z o.o. Współtworzył strategię wejścia spółki na rynek, był odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów, tworzenie sieci partnerów handlowych. Współtworzył spółkę od fazy StartUp do momentu sprzedaży spółki amerykańskiemu inwestorowi branżowemu – Aspenta Inc. Jest założycielem i byłym Prezesem Zarządu Profit Solutions Sp. z o.o., w której odpowiadał za uruchomienie projektu Extraliga.pl – największych ogólnopolskich rozgrywkach piłkarskich dla amatorów. Projekt działa w 10 miastach Polski a uczestniczy w nim w sposób ciągły ponad 4.000 uczestników. Ojciec dwójki dzieci – Maja lat 12 i Szymon lat 5. Jego pasją jest sport, który uprawia od 7 roku życia. Najpierw akrobatykę a następnie piłkę nożną. Obecnie już tylko rekreacyjnie, kibicując jednocześnie i wspierając córkę, która w 2016r. zdobyła Mistrzostwo Polski w Fitness Gimnastycznym.
Tomasz Waszkiewicz
Tomasz WaszkiewiczPrzewodniczący Rady Nadzorczej Heroo
Czytaj więcej
Radca Prawny oraz członek rad nadzorczych. Zasiada w Radzie Nadzorczej Heroo oraz Move Telecom S.A. – głównego akcjonariusza Heroo. Zajmuje się obsługą prawną spółek handlowych, procesem przekształceń spółek i przedsiębiorców. Przeprowadza i nadzoruje procesy sprzedaży przedsiębiorstw, nieruchomości oraz spółek. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Od 2014 roku związany z Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K. – ogólnopolską kancelarią obsługującą ponad 26.000 zleceń rocznie. Człowiek o spokojnym podejściu do życia. Prywatnie mąż, a już niedługo także ojciec.
Poprzedni
Następny

Zapisz się na zakup akcji Heroo S.A.

Twórz razem z nami pierwszego operatora telefonii komórkowej z myślą o dzieciach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką prywatności i plików cookies dostępną na stronie.